א.א. מ.פ.ה. מתכות בע"מ
 
 
 
 
 
5
6 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7751550
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מוצרים בהזמנה אישית

 
נכון לכתיבת שורות אלה רוב החברות שעוסקות בתחום מוצרי האינסטלציה מתמקדות בייבוא המוני של מוצרים המתוכננים מראש לפי תבניות סטנדרטיות. רוב המוצרים המיובאים זהים למוצרים אחרים שכבר נמצאים על המדף שנים רבות. לכן לא אחת נוצרת בעיה עבור הלקוחות המחפשים חברה המייצרת מוצרים בהזמנה אישית.
 
ייצור מסגרת בגודל רצוי למכסה או רשתייצור מסגרת בגודל רצוי למכסה או רשת
ייצור רוזטות בגדלים וקטרים חיצוניים ופנימיים שונים גם למנגנוני ניאגרות סמויותייצור רוזטות בגדלים וקטרים חיצוניים ופנימיים שונים גם למנגנוני ניאגרות סמויות
ייצור תעלות מסתור בגדלים שונים ובעומק מותאם לריצוף הדרושייצור תעלות מסתור בגדלים שונים ובעומק מותאם לריצוף הדרוש
צינורות באורכים וצורות שונות למקלחתצינורות באורכים וצורות שונות למקלחת
רשת פסיפס מרובעת ומשולבת בריצוףרשת פסיפס מרובעת ומשולבת בריצוף
כיור פליז בגימור מוברשכיור פליז בגימור מוברש
רוזטה פליז בגימור מושחררוזטה פליז בגימור מושחר
פיה לברז + רוזטה פליז גימור מוברשפיה לברז + רוזטה פליז גימור מוברש
כיור פליז בגימור מוברשכיור פליז בגימור מוברש
ידית ברז 3 חלקיםידית ברז 3 חלקים
כיור פליז בגימור מוברשכיור פליז בגימור מוברש
כיור פליז בגימור מוברשכיור פליז בגימור מוברש
פיה לברז + רוזטה פליז גימור מוברשפיה לברז + רוזטה פליז גימור מוברש
כיור פליז בגימור מוברשכיור פליז בגימור מוברש
רוזטה פליז בגימור מושחררוזטה פליז בגימור מושחר
 
באילו מצבים צריך לייצר מוצרים בהזמנה אישית?

להלן חלק מהמצבים שבהם קיים צורך לייצר מוצרים בהזמנה אישית בתחום האינסטלציה:

  • בתי יוקרה ודירות יוקרה - כאשר מתכננים חלל יוקרתי למגורים, רוב הסיכויים שמטרת העל היא יצירת סביבה פרקטית אסתטית ונעימה שאין שנייה לה. המקוריות והייחודיות של העיצוב יבואו לידי ביטוי בכל אחד ואחד מהחדרים בבית לרבות בחדרים הרטובים, כלומר במקלחות חדרי שירותים ובמטבחים.

  • ספא, מלונות וצימרים - גם בתחום האירוח עולה לא אחת צורך להתקין מוצרים לא שגרתיים שאינם בנמצא. בין אם מדובר על רשתות למחסומי ריצפה משולבים בריצוף, מכסי ביקורת נסתרים, רוזטות מעוצבות, מעברים ומאריכים שונים ומיוחדים, פיות ברזים מקוצרות או מעוצבות לפי דרישה וכל אלמנט אחר שיכול להדגיש את הייחודיות ואת המקוריות של המתקן, רק כאשר מייצרים מוצרים מיוחדים בהזמנה אישית, ניתן ליהנות ממראה שאין שני לו.
 
הפתרון המושלם מהמומחים בתחום

חברת א.א. מ.פ.ה. מתכות בע"מ היא החברה המובילה בישראל בתחום מוצרי האינסטלציה. מבין ההתמחויות של החברה ניתן למנות - ייצור של מוצרים בהזמנה אישית לצד מוצרי מדף ייחודיים ויוקרתיים לבתי מגורים, מוסדות ציבור, בתי חולים, מחנות צבא, מלונות וכדומה וכן ייצור מוצרים ייחודיים לתעשייה.

בנוסף מייצרת החברה מוצרים לתיקון תקלות הנוצרות במהלך הבניה כגון רוזטות עם קוטר גדול יותר או מאריכים ומעברים מהברגה מסטנדרט מיוחד לסטנדרט מקובל, תיקון חלקים, וכן רשתות למחסומי ריצפה ייחודיים ומכסים לקופסאות ביקורת נסתרים, פתרונות למתלים,מגבות וכדומה.

אם אתם זקוקים למוצר מיוחד בהזמנה אישית, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של החברה והם יסייעו לכם להביא לעולם בדיוק את המוצר שאתם זקוקים לו, גם אם מדובר על ייצור של כמות קטנה מאוד ואף נקודתית.

לקבלת פרטים נוספים ולקביעת מועד לפגישת ייעוץ התקשרו לטלפון 073-7751550 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "יצירת קשר" באתר ונציגי החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר.