א.א. מ.פ.ה. מתכות בע"מ
 
 
 
 
 
5
6 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7751550
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חומר בידוד אקוסטי

 

הצורך בבידוד אקוסטי הוא צורך שכיח בביתכם!

 
בידוד אקוסטי יש לתכנן זאת בצורה מקצועית ויש לבחור בצורה נכונה חומרים, בכדי להבטיח שהוא אכן יעמוד במטרה החשובה שלו בצורה נכונה, ויהפוך את הסביבה שבתוך חדר המקלחת לסביבה סטרילית מבחינת רעש מתוך צנרת המים. מומלץ מאוד לתכנן את השימוש בבידוד אקוסטי עוד משלב תכנון הבית והתקנת הצנרת על מנת להבטיח את הפחתת הרעש ואף את תקינות הצנרת והקירות.
 

מדוע חשוב לבחור חומרי בידוד אקוסטיים נכונים?

 
ישנן לא מעט אפשרויות ופתרונות בכל מה שנוגע לבידוד אקוסטי. החל בפתרונות שמבודדים את המרחב בצורה מוחלטת, דרך פתרונות שחוסמים רעשים עיקריים, וכלה בפתרונות שמתאימים בדרך כלל למרחבים ביתיים, יש לבחור בפתרונות המתאימים ביותר עבור המרחב שאותו אתם מתכננים.
 
 

איזה פתרון כדאי? במה הבחירה צריכה להיות תלויה?

 
מתוך המגוון שלפתרונות בידוד אקוסטי, ישנן כמה אפשרויות שיכולות להיות מתאימות לכם בהתאם לרמת הבידוד הנחוצה. דוגמה טובה לכך היא בידוד אקוסטי לצנרת המים בחדרי האמבטיה באמצעות "עוסמר". המוצר "העוסמר" עשויי מיריעות עופרת וספוג ייחודי המפחית באופן משמעותי רעשים ומתאים למגוון מטרות בעיקר לחדרי האמבטיה.

 
 
 
חומר בידוד אקוסטי
 
 
 
 
יריעה 2 מ' המספיקה לעיטוף צינור 4 צול באורך 4 מ' ולידה היריעה מחולקת לחצייריעה 2 מ' המספיקה לעיטוף צינור 4 צול באורך 4 מ' ולידה היריעה מחולקת לחצי
עוסמר מגולגל סביב צינור 4 צול עם אזיקוניםעוסמר מגולגל סביב צינור 4 צול עם אזיקונים
עוסמר מגולגל סביב צינור 4 צול עם אזיקונים2עוסמר מגולגל סביב צינור 4 צול עם אזיקונים2
 

בידוד אקוסטי באמצעים ובחומרים המקצועיים ביותר עם א.א. מ.פ.ה מתכות

 
לחברת א.א. מ.פ.ה מוצרייחודי להפחתת רעש המים בצנרת העוברת בין הקומות ונקרא "עוסמר", מוצר זה נבדק ע"י מ.ג. יועצים לאקוסטיקה ונמצא יעיל בהפחתת רעש מצנרת המים ב dB15.6! לכן, אם מדובר בבידוד אקוסטי לחדרי האמבטיה נחוץ לכם, ובין אם בכלצורך אחר שקשור למוצרי עופרת, מוצרי אינסטלציה ופתרונות מתכת אחרים – הגעתם למקום הנכון. השירות של א.א. מ.פ.ה מתכות הוא שירות שמתמחה בייצור מוצרים ברמה הגבוהה ביותר, וביישום מקצועי שלהם בהתאם לצרכים של כל לקוח – אז בכדי למצוא את הפתרון המתאים עבורכם, פנו אלינו עוד היום בטלפון - 073-7751550.