א.א. מ.פ.ה. מתכות בע"מ
 
 
 
 
 
5
6 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7751550
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חומר בידוד אקוסטי

 

הצורך בבידוד אקוסטי הוא צורך שכיח בביתכם!

 
בידוד אקוסטי יש לתכנן בצורה מקצועית ויש לבחור בצורה נכונה חומרים, בכדי להבטיח שהוא אכן יעמוד במטרה החשובה שלו בצורה נכונה, ויהפוך את הסביבה שבתוך חדר המקלחת לסביבה סטרילית מבחינת רעש מתוך צנרת המים. מומלץ מאוד לתכנן את השימוש בחומר בידוד אקוסטי עוד משלב תכנון הבית והתקנת הצנרת על מנת להבטיח את הפחתת הרעש ואף את תקינות הצנרת והקירות.
 

מדוע חשוב לבחור חומרי בידוד אקוסטיים נכונים?

 
ישנן לא מעט אפשרויות ופתרונות בכל מה שנוגע לבידוד אקוסטי. החל בפתרונות שמבודדים את המרחב בצורה מוחלטת, דרך פתרונות שחוסמים רעשים עיקריים, וכלה בפתרונות שמתאימים בדרך כלל למרחבים ביתיים, יש לבחור בפתרונות המתאימים ביותר עבור המרחב שאותו אתם מתכננים.
 
 

איזה פתרון כדאי? במה הבחירה צריכה להיות תלויה?

 
מתוך המגוון של פתרונות בידוד אקוסטי, ישנן כמה אפשרויות שיכולות להיות מתאימות לכם בהתאם לרמת הבידוד הנחוצה. דוגמה טובה לכך היא בידוד אקוסטי לצנרת המים בחדרי האמבטיה באמצעות "עוסמר". המוצר "העוסמר" הינו חומר בידוד אקוסטי העשויי מיריעות עופרת וספוג ייחודי המפחית באופן משמעותי רעשים ומתאים למגוון מטרות בעיקר לחדרי האמבטיה.

 
 
 
חומר בידוד אקוסטי
 
 
 
 
יריעה 2 מ' המספיקה לעיטוף צינור 4 צול באורך 4 מ' ולידה היריעה מחולקת לחצייריעה 2 מ' המספיקה לעיטוף צינור 4 צול באורך 4 מ' ולידה היריעה מחולקת לחצי
עוסמר מגולגל סביב צינור 4 צול עם אזיקוניםעוסמר מגולגל סביב צינור 4 צול עם אזיקונים
עוסמר מגולגל סביב צינור 4 צול עם אזיקונים2עוסמר מגולגל סביב צינור 4 צול עם אזיקונים2
 

יריעות בידוד אקוסטי

 
יריעות שנבחרות על ידי בעלי מקצוע מאפשרות לשפר את הביצועים של הבידוד האקוסטי. היתרון הוא שניתן להוסיף יריעות מן הסוג הזה אל מערכת הבידוד הקיימת, או כמובן ליישם אותן במבנים חדשים או בבתים שעוברים שיפוץ. בנוסף, כדאי להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי התאמה אישית של יריעות בידוד אקוסטי ובנוגע לאופן שבו מתקינים אותן בין הקירות, מתחת לרצפה או בגג.

 
היתרון העיקרי של יריעות בידוד בא לידי ביטוי בעמידות גבוהה לטווח ארוך. בניגוד לשימוש בחומרים מסורתיים יותר, היריעות שומרות על אפקטיביות גם אחרי שנים רבות. מהבחינה הזו, התקנה חד פעמית של היריעות היא השקעה משתלמת. בזכות היריעות, אפשר להשביח את ערך הנכס של הבית הפרטי ולהעלות אותו.

 

איך מיישמים יריעות בידוד אקוסטי?

 
אופן היישום של יריעות בידוד אקוסטי נקבע לפי סוג המבנה והגודל שלו. מלבד המפרט של המבנה עצמו, ניתן להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי עוד כמה שיקולים:

 
א. גודל היריעות המבוקשות – באופן עקרוני, ניתן ליישם מספר יריעות קטנות או יריעה גדולה אחת. אבל בשביל לדעת איזה מבין האופציות אפשרית או רלוונטית, צריך להתייעץ עם חברה מיומנת לגבי גודל היריעות המבוקשות.

ב. עלות יישום היריעות – ההתקנה של יריעות בידוד אקוסטי כוללת בתוכה גם את חומרי הגלם וגם את העבודה. בבתים גדולים במיוחד, ניתן לחסוך את ההוצאות לכל מ"ר של בידוד.

ג. השפעה על בידוד תרמי – חשוב להבין שיש הבדל בין יריעות שהמטרה שלהן היא איטום או בידוד תרמי, לבין יריעות שהתפקיד שלהן הוא לספק בידוד אקוסטי. עם זאת, יש מקרים שבהם היריעות שמשמשות לטובת בידוד אקוסטי גם משפרות את הביצועים של מערכת הבידוד או האיטום התרמי.

ד. התאמת היריעות לחדר – יש גם הבדל בין יריעות בידוד אקוסטי לחדרים רטובים, חדרי שינה, מטבחים וכן הלאה. אם רוצים להגיע לרמה גבוהה של בידוד אקוסטי, חשוב להתאים את היריעות לאופי החדר.
לסיכום, יריעות בידוד אקוסטי מוכיחות את עצמן. את זה ניתן לראות במגוון רחב של פתרונות אקוסטיים ובכל סוגי המבנים והדירות.
 

בידוד אקוסטי באמצעים ובחומרים המקצועיים ביותר עם א.א. מ.פ.ה מתכות

 
לחברת א.א. מ.פ.ה מוצרייחודי להפחתת רעש המים בצנרת העוברת בין הקומות ונקרא "עוסמר", מוצר זה נבדק ע"י מ.ג. יועצים לאקוסטיקה ונמצא יעיל בהפחתת רעש מצנרת המים ב dB15.6! לכן, אם מדובר בבידוד אקוסטי לחדרי האמבטיה נחוץ לכם, ובין אם בכלצורך אחר שקשור למוצרי עופרת, מוצרי אינסטלציה ופתרונות מתכת אחרים – הגעתם למקום הנכון. השירות של א.א. מ.פ.ה מתכות הוא שירות שמתמחה בייצור מוצרים ברמה הגבוהה ביותר, וביישום מקצועי שלהם בהתאם לצרכים של כל לקוח – אז בכדי למצוא את הפתרון המתאים עבורכם, פנו אלינו עוד היום בטלפון - 073-7751550.