א.א. מ.פ.ה. מתכות בע"מ
 
 
 
 
 
5
6 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7751550
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הפחתת רעשים

 

נדרש תכנון מתאים בכדי להבטיח בביתנו סביבה שקטה

 
מפגעי רעש הם דבר שיש צורך למנוע ככל שניתן לעשות זאת. בין אם מדובר ברעשים מסביב לבית, ובין אם מדובר ברעשים שקורים בתוך ביתנו, יש צורך בפתרונות מתאימים שמאפשרים למנוע את מפגעי הרעש ולחיות בסביבה שקטה ונעימה ככל הניתן.
 

היכן נחוצים פתרונות של הפחתת רעשים?

 
ישנו מגוון של מרחבים בהם יש צורך בפתרונות מקצועיים להפחתת רעש כגון שימוש בחומר בידוד אקוסטי, הדוגמאות הבולטות לכך הן מקומות בהם קיים רעש משמעותי, או לחילופין כאלה שיש צורך להבטיח בהם שקט. רבים חשובים שיש שימוש בפתרונות להפחתת רעש בעיקר במקומות כמו חדרי הקלטות, אולמות קולנוע, אולמות הרצאות וכדומה. אך למעשה אנשים לא חושבים על המקום החשוב ביותר למנוע בו רעש- הבית הפרטי שלנו. גם במרחבים ביתיים כמו מקלחות וחדרי שינה יש צורך בפתרון הפחתת רעש מתאים – בחדרי שינה- בכדי למנוע מפגעי רעש משכנים, או לחלופין במקלחות- הפחתת רעש מצנרת המים.
 

כיצד תתכננו פתרונות בידוד מתאימים?

 
 
בכדי לתכנן בצורה מקצועית פתרון להפחתת רעש, יש צורך בתצורה כזו או אחרת של בידוד אקוסטי. דוגמה טובה לכך היא שימוש ב"עוסמר"- העוסמר עשוי עופרת וספוג, כך למעשה הוא יכול להפחית ואף למנוע ולבודד רעשים בצנרת הסניטרית בחדרי המקלחת והשירותים. בייחוד במקרים בהם צנרת הביוב חוצה את דירות המגורים בין הקומות ועוברת בקירות חדרי השינה והסלון ורעש ירידת המים גורם לאי נוחות רבה לדיירי הבניין.
 
 
 
עוסמר - עופרת וספוג למניעת רעש בצנרת ביוב שעוברת בין הקומות
 
 
 
 

הפחתת רעש בצנרת – דרך השירות של א.א. מ.פ.ה מתכות

 
א.א. מ.פ.ה מתכות היא חברה המתמחה בייצור מוצרי עופרת, בדגש על מוצרי אינסטלציה ומוצרי מיגון קרינה ובידוד. כך, אם אתם זקוקים לפתרונות בידוד אקוסטי והפחתת רעשים בחדרי האמבטיה– אתם יכולים לפנות אלינו ולקבל את השירות המקצועי שנחוץ לכם, שייצור בידוד מהצרנת בהתאם לצרכים שלכם.


רוצים פתרון הפחתת רעשים ביתכם? צרו קשר כבר עכשיו בטלפון - 073-7751550