א.א. מ.פ.ה. מתכות בע"מ
 
 
5
2 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
03-9040820
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אביזרי אינסטלציה לגינה

מחליפים את הריצוף בחצר? מרחיבים את המרפסת? מבצעים שיפוץ מקומי בלבד? צרו קשר עם נציגי חברת א.א. מפה מתכות בע"מ, כדי לקבל הצעת מחיר משתלמת על אביזרי אינסטלציה לגינה.

בחברת א.א. מפה מתכות בע"מ עומדים לרשות הלקוחות בכל השלבים השונים של תהליכי שיפוץ, בנייה או עיצוב מחדש. מלבד ההתמחות שלנו בייצור מוצרי אינסטלציה עבור מקלחות או מטבחים, אנו משווקים גם אביזרים המיועדים לגינות פרטיות וציבוריות. לאורך השנים צברנו ניסיון משמעותי במוצרי פליז, עופרת, יציקות לחץ וקוקילות. אנו שומרים על המוניטין באמצעות אספקה של מוצרי אינסטלציה איכותיים בלבד, וכיום אנו נחשבים להייטק של התחום.

אפשר לפנות אלינו לפני תחילת השיפוץ או הבנייה, ולקבל המלצות על אביזרי אינסטלציה לגינה. אנו מאמינים בשיתוף פעולה מלא מול הלקוח. אפשר לתאם מולנו פגישת היכרות לא מחייבת, או להשתמש באתר האינטרנט הרשמי על מנת להתרשם מקטלוג המוצרים. מבחינתנו, אביזרי אינסטלציה הם חלק בלתי נפרד מאיכות החיים של הלקוחות.

מה כוללים אביזרי אינסטלציה לגינה?

 
באופן כללי, ייצור של אביזרים ומוצרים משלימים בתחום האינסטלציה כולל התמקדות במוצרים הבאים:

  • מכסים ורשתות לנקודות ביקורת ביתיות
  • פתרונות מתקדמים לכיסוי מכסי ביוב בכניסה לבית, בגינה או בחצר
  • יריעות למיגון אקוסטי
  • מוצרי עופרת להגנה מפני קרינה רדיואקטיבית
 
מוצרי אינסטלציה לגינה
 
כיום ניתן לשלב פתרונות אינסטלציה מתקדמים ואיכותיים עבור הגינה עם מראה דקורטיבי ייחודי. יש שורה ארוכה של מוצרים העומדים בתווי התקן המחמירים ביותר בעולם ומתאימים גם לגינות פרטיות בישראל. במוצרים אלו הדגש הוא על שימוש בחומרי גלם מתקדמים, יישום טכנולוגיות חדשות ובעיקר הקדפה על בקרת איכות ללא פשרות.

עדיין לא יודעים איזה מוצר לבחור? אנו זמינים עבורכם כל הזמן במספר 03-9040820. חייגו ושפרו את הגינה שלכם עוד היום!